افقی روشن در انتظار شسکام

حرکت شسکام به سمت اهداف مورد نظر شتاب بیشتری به خود گرفته است؛ در همین راستا جلساتی با حضور مدیران بلند مرتبه شرکت مخابرات ایران در شسکام برگزار و بر این امر صحه گذاشته شده است . در ادامه جلسه ای که با مهندس حاجی محمدی معاون شبکه و IT مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در محل شسکام برگزار شد لحظاتی در خدمت ایشان و گفتگویی کوتاه به شرح ذیل با ایشان داشتیم ؛
ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی خدمت جنابعالی،
**نظر شما در مورد شسکام ؟

سهام شسکام متعلق به مخابرات و همکاران مخابراتی است.
در سالهای اولیه شاید به خاطر عدم شکل گیری کامل شسکام خیلی نمی شد بر روی آن حساب باز کرد ولی اکنون و با حضور مدیران با سابقه مخابراتی و کادر متخصص ، تعامل بیش از پیش شرکت مخابرات ایران با شسکام مهیا شده و افقی روشن در انتظار شسکام می باشد…

**نظر شما در مورد عملکرد و حضور شسکام بویژه در حوزه IT ؟؟

CRM امور مشترکین ۱۸ استان را به شسکام واگذار کردیم و خوشبختانه با اعلام رضایت کلیه مدیران از عملکرد شسکام در این بخش و گزارشات مثبت ناظران در صدد هستیم با توجه به سیاست های شرکت مخابرات ایران در تجمیع بحث IT بتوانیم استانهای دیگر را در بخش CRM امور مشترکین به شرکت شسکام واگذار کنیم ….
۱۰ پروژه جدید در حوزه IT در شرکت مخابرات ایران تعریف شده است ، به علت حضور نیروهای متخصص در شسکام چنانچه این شرکت توانمندی اجرای این پروژه ها را داشته باشد شرکت مخابرات ایران تمایل به واگذاری این پروژه ها به شسکام را با رعایت مقررات و ضوابط مربوطه دارد ….

** حضور شسکام در بحث شبکه ؟
ما آمادگی داریم به صورت پایلوت در چند استان بحث شبکه را در مواردی چون نگهداری شبکه کابل –مراکز تلفن –تغذیه نیرو – سیستم انتقال – نگهداری دیتا با توجه به قابلیت ها و توانایی های شسکام ، با این شرکت اجرا کنیم ….

**حضور شسکام در بحث تامین تجهیزات ؟؟

با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و رویکرد های دولت خدمتگذار و مجلس محترم مبنی بر تامین تجهیزات از داخل کشور ، اگر چنانچه شرکت شسکام بتواند در این حوزه فعالیت کند ، شرکت مخابرات استقبال خواهد کرد و البته در مواردی خاص که حتی امکانات داخل کشور پاسخگوی نیازمندی های فناوری های نوین مخابراتی کشور نباشد امکان تامین از خارج از کشور نیز می باشد….

** و در پایان؟
ضمن تشکر از برگزاری جلسه توسط شسکام موفقیت روز افزون این شرکت و همکاران محترم در این مجموعه را از درگاه خداوند منان خواستاریم ….

 

 

تهیه و تنظیم : روابط عمومی شسکام

نظرات بسته شده‌اند