حمایت از شسکام وظیفه کلیه مدیران استانها

در ادامه حضور مدیران بلند مرتبه شرکت مخابرات ایران در شسکام گفتگوی صمیمانه ای با مهندس روزگار مدیر عامل محترم مخابرات استان فارس برگزار کردیم ؛
ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی خدمت حضرتعالی…
** نظر شما در مورد شسکام ؟
تفکر اولیه بنده این بود که شسکام تبدیل به صندوق پس انداز و سرمایه گذاری کلیه همکاران مخابراتی خواهد شد و توقع داریم شسکام در این مسیر حرکت کند . با اطمینانی که از نحوه مدیریت اعضا هیات مدیره و بالاخص شخص مهندس مطهری (مدیر عامل شسکام) داریم قول می دهیم که آنچه قرار به سرمایه گذاری داریم را به سمت شسکام بیاوریم .فلذا به نظر بنده حمایت از شسکام وظیفه کلیه مدیران استانها است.
** نظر شما درباره حضور شسکام در پروژه های مخابراتی؟
نظر به رویکرد رئیس محترم هیات مدیره مخابرات ایران دکتر سید هاشمی به تقویت شسکام و همچنین این تفکر که اگر هر گونه سودی نصیب شسکام گردد متعلق به شرکت مخابرات ایران و همکاران محترم می باشد مهر تائیدی می باشد بر حضور شسکام در پروژه های مخابراتی و این شرکت می بایست از این موقعیت ایجاد شده حداکثر استفاده را ببرد.
** نظر شما در مورد عملکرد شسکام ؟
استان فارس اولین استانی بوده که به شسکام اطمینان کرده و از روند اجرائی و پشتیبانی شسکام بسیار احساس رضایت دارد و به عنوان مدیر عامل استان قول می دهم چه در دوران خدمت و چه در دوران بازنشستگی هر گونه کمکی برای شسکام لازم باشد دریغ نخواهم کرد …
** و در پایان؟
پیشنهاد بنده به دیگر مدیران و معاونین محترم مخابرات ایران که مسولیت اجرایی پروژه های این شرکت را در اختیار دارند این است ؛ که ترجیحا ابتدا توانمندی شسکام را بررسی کنند و دلائل ما از این پیشنهاد اولا حضور مدیران با سابقه و دارای تخصص بالا و ثانیا مشکلات مناقصه و نظارتی که بسیار دست و پاگیر هستند و نهایتا تاکید هیات مدیره محترم مخابرات ایران بر تقویت شسکام ، می باشد. همین طور ما نیز در مخابرات استان فارس علاقه بسیار زیادی داریم تا در مسائل توسعه ، نگهداری ،سرمایه گذاری و سایر توانمندی های شسکام از وجود این شرکت استفاده کنیم .
شسکام متعلق به عموم همکاران شرکت مخابرات ایران می باشد. موفق و پیروز باشید

 

 

تنظیم کننده : روابط عمومی شسکام

نظرات بسته شده‌اند