فراخوان دعوت به همکاری

منتشر شده در ۱۳۹۵/۱۱/۰۲

این شرکت  در نظر دارد ساختمان اداری با مشخصات ذیل را از طریق طرح پیمان مدیریت جهت اجرا به پیمانکاران واجد شرایط واگذار نماید. لذا از آن (شرکت جنابعالی) دعوت می شود در صورت تمایل به همکاری ضمن ارائه رزومه کاری، سوابق اجرائی قبلی و مدارک ثبت شرکت را در مهلت مقرر روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۹ الی ۱۴  به آدرس میدان توحید خ ستارخان نبش خیابان  شادمهر مجتمع مخابراتی شهید یگانه (تعاونی مسکن) جناب آقای مهندس سقراطی اقدام تا پس از بررسی نسبت به دعوت و همکاری با آن (شرکت جنابعالی) اقدام گردد.

موضوع پیمان: انجام امور تخریب و ساخت و احداث بنای کامل اداری شامل ابنیه، تأسیسات، برق و مکانیکی، محوطه سازی و راه اندازی کامل تا تحویل و انجام امور فنی و اخذ پایان کار در زمینی به مساحت ۳۴۸ متر در ۵ طبقه اداری و یک طبقه پیلوت و دو طبقه پارکینگ مطابق با نقشه های تأیید شده شهرداری و پروانه اخذ شده به شماره ۷۰۰۲۰۴۰۲ مورخ ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ .

زمان: مدت این فراخوان از تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ لغایت تا پایان ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ می باشد و به درخواست هائی که خارج از زمان مقرر ارسال می گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

شرکت در انتخاب و گزینش پیمانکاران بر اساس اطلاعات کسب شده و رزومه کاری مختار بوده و حق هر گونه اعتراضی از جانب شرکت کنندگان سلب می گردد.

آدرس محل پروژه: تهران- خ سهروردی شمالی- خ هویزه شرقی- کوچه لیلا- پلاک ۱۰

 

فراخوان