مهندس علیرضا مهدوی |‌ رئیس هیات مدیره شسکام

منتشر شده در ۱۳۹۳/۰۳/۱۰

عکس

نام : علیرضا مهدوی

مدرک تحصیلی : مهندسی برق- الکترونیک وفوق لیسانس مدیریت اجرائی

سمت سازمانی در شسکام : رئیس هیات مدیره

 

سوابق خدمتی : (به ترتیب از زمان کنونی به قبل در شرکت مخابرات و سایر سازمانها حسب مورد)


ردیف سمت سازمانی شرکت تابعه از تاریخ تا تاریخ مدت اشتغال علت تغییر سمت
۱ معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت ارتباطات ثابت ایران ایران ۹۲/۱۰/۲۷ تاکنون تاکنون ارتقاء شغلی
۲ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات کرمان ۸۸/۵/۲۰ ۹۲/۱۰/۲۷ ۵۲ ماه ارتقاء شغلی
۳ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مخابرات چهارمحال و بختیاری ۸۴/۹/۸ ۸۸/۵/۲۰ ۴۴ ماه ارتقاء شغلی
۴ مدیریت مخابرات منطقه ۴ شیراز فارس ۸۳/۳/۲۳ ۸۴/۹/۸ ۱۸ ماه ارتقاء شغلی
۵ معاون مخابرات منطقه ۲ شیراز فارس ۸۰/۲/۲۳ ۸۳/۳/۲۳ ۳۷ ماه ارتقاء شغلی
۶ مدیر مخابرات ناحیه ترانزیت ۸ شیراز فارس ۷۷/۱۰/۱۳ ۸۰/۲/۲۳ ۲۸ ماه ارتقاء شغلی
۷ مدیر ارزیابی فنی استان فارس فارس ۷۵/۶/۲۵ ۷۷/۱۰/۱۳ ۳۰ ماه انتقال استان به استان
۸ قائم مقام مدیرکل کهکیلویه و بویراحمد ۷۲/۱۰/۲ ۷۵/۶/۲۵ ۳۲ ماه ارتقاء شغلی
۹ معاون توسعه و قائم مقام مدیرکل کهکیلویه و بویراحمد ۷۲/۱۰/۲ ۷۵/۶/۲۵ ۳۲ ماه ارتقاء شغلی
۱۰ مربی و کارشناس سوئیچ فارس ۶۹/۴/۲۰ ۷۲/۱۰/۲ ۴۰ ماه ارتقاء شغلی
۱۱ کارشناس تغذیه و نیرو فارس ۶۸/۵/۱۷ ۶۹/۴/۲۰ ۱۰ ماه بدو استخدام

 

 د : سوابق آموزشی تخصصی: بالغ بر۱۶۰۰ ساعت دوره وآموزش

(رزومه آموزشی)

سوابق آموزشی: ۱)      همکاری با اداره آموزش و تدریس دروس پایه و تخصص مخابرات در طول ۱۵ سال خدمت با بیش از ۳۰۰۰ ساعت۲)       تهیه و ترجمه کتب و جزوات تخصصی مخابرات جهت استفاده همکاران و دوره های آموزشی مرکز آموزس شرکت مخابرات ایران و استانها۳)      گذراندن دوره های آموزشی تخصصی   مخابرات اعم از اصول انتقال تلفن همراه-انواع سوئیچهای دیجیتال –PCM- سیستمهای Access- فیبرنوری-سیستمهای انتقال-شبکه کابل و هوایی –کافوهای نوری- سیستم wll-GSM –اصول کالبیراسیون تجهیزات۴)       گذراندن دوره آموزشی مدیریت پروژه به مدت ۳۶ ساعت

۵)      گذراندن دوره آموزشی ساختار و سوئیچهای مختلف کارین-ZTE –S12 – به مدت ۲۴۰ ساعت

۶)       تدریس و آموزش دروس تخصصی PCM –سوئیچهای دیجیتال-میکروپروسسور و اجزاء کامپیوترسیستمهای انتقال-شبکه های یکپارچه مخابرات(ATM ) به طور متوالی در طول ۱۵ سال گذشته

۷)      گذراندن دوره های تخصصی کامپیوتر و فن آوری اطلاعات (ICDL ) (مرکز آموزش مخابرات)

۸)      شرکت در دوره آموزشی مدیریت شبکه یکپارچه سازی مخابرات (TMN )( درمرکز آموزش مخابرات)

۹)       گذراندن دوره و سمینار آموزشی الگوهای نوین رفتار سازمانی به مدت ۶ ساعت (در سازمان مدیریت صنعتی ایران)

۱۰)     گذراندن دوره و سمینار آموزشی استراتژیهای پاداش در مدیریت به مدت ۶ ساعت (در سازمان مدیریت صنعتی ایران)

۱۱)     گذراندن دوره و سمینار آموزشی همفکری و مشارکت مدیران به مدت ۶ ساعت (در سازمان مدیریت صنعتی ایران)

۱۲)    گذراندن دوره و سمینار آموزشی صدای مشتری و مشتری گرائی در سازمانهای خدماتی به مدت ۶ ساعت (در سازمان مدیریت صنعتی ایران)

۱۳)   گذراندن دوره و سمینار آموزشی شناخت خود برای مدیران در سازمان به مدت ۶ ساعت (در سازمان مدیریت صنعتی ایران)

۱۴)    گذراندن دوره و سمینار آموزشی مدیریت اداره جلسات با روش تعامل در سازمان به مدت ۶ ساعت (در سازمان مدیریت صنعتی ایران)

۱۵)   گذراندن دوره و سمینار آموزشی مدیریت پروژه با روش تعامل در سازمان به مدت ۶ ساعت (در سازمان مدیریت صنعتی ایران)

۱۶)    گذراندن دوره و سمینار آموزشی مدیریت   بحران با روش تعامل در سازمان به مدت ۶ ساعت (در سازمان مدیریت صنعتی ایران)

۱۷)   گذراندن دوره و سمینار آموزشی مبانی اندیشه های امام خمینی به مدت ۶ ساعت(در سازمان مدیریت و برنامه ریزی -فارس)

۱۸)   گذراندن دوره و سمینار اموزشی مدیریت تعارض (در سازمان مدیریت و برنامه ریزی )

۱۹)    گذراندن دوره و سمینار آموزشی خلاقیت و توسعه ظرفیتهای ذهنی (در سازمان مدیریت و برنامه ریزی)

۲۰)  گذراندن دوره و سمینار آموزشی آشنائی با مدلهای تعالی سازمانی با تمرکز بر مدل EFQM
(موسسه توسعه دانشهای کاربردی)

۲۱)    گذراندن دوره و سمینار آموزشی تخصصی ۶ سیگما به مدت ۸ ساعت(موسسه توسعه دانشهای کاربردی ایران-تهران)

۲۲)   گذراندن دوره و سمینار آموزشی اصول کارگروهی به مدت ۶ ساعت (سازمان مدیریت صنعتی ایران)

۲۳)  گذراندن دوره و سمینار آموزشی سیری در انگیزه و رضایت شغلی کارکنان به مدت ۶ ساعت(سازمان مدیریت صنعتی منطقه جنوب کشور)

۲۴)   گذراندن دوره و سمینار آموزشی یک روزه تجارت الکترونیک و تجارت جهانی ۸ ساعت(شرکت مهندسی مشاور نوین آفرین کیفیت-تهران)

گذراندن دوره و سمینار آموزشی یکروزه مدیریت بحران در حوادث غیرمترقبه با نگاه ویژه به وقایع هسته ای (معاونت آموزش دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد)

۲۵)  گذراندن دوره و سمینار آموزشی مدیریت بین المللی بازاریابی به مدت ۱۶ ساعت (گروه پژوهشی صنعتی آریانا –تهران)

گذراندن دوره و سمینار آموزشی یکروزه تخصصی امضاء دیجیتالی (مرکز آموزش تخصصی تهران)

۲۸)گذراندن دوره آموزش فرهنگ سازی ایزو به مدت ۸ ساعت (در موسسه آموزش مدیریت کیفیت – تهران)

۲۹)گذراندن دوره آموزش پدافند غیرعامل به مدت ۳۶ ساعت (مرکز آموزش شرکت مخابرات ایران)

۳۰)گذراندن دوره آموزش اصول کالیبراسیون تجهیزات به مدت ۸ ساعت(مرکز آموزش شرکت مخابرات ایران)

۳۱)گذراندن دوره آموزش طرح تکریم ارباب رجوع و رضایت مشتری به مدت ۸ ساعت (مرکز آموزش تخصصی موج دانش ایرانیان-تهران)

۳۲)گذراندن دوره آموزش تخلیه تلفنی و حفاظت کلام به مدت ۸ ساعت (در مرکز آموزش مخابرات ایران)

۳۳)گذراندن دوره آموزش روشهای هزینه یابی پیشرفته و مدیریت نقدینگی به مدت ۸ ساعت (مرکز آموزش تخصص موسسه مشاوران مدیریت –تهران)

۳۴)گذراندن دوره و سمینار آموزشی مدیریت تغییر و استراتژی بهبود بهره وری (در سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایران)

۳۵)گذراندن دوره و سمینار آموزش فنی مدیران به مدت ۷۵ ساعت (در سازمان مدیریت و برنامه ریزی ایران)

۳۶)گذراندن دوره و سمینار آموزشی سیستم GSM به مدت ۶ ساعت (توسط نمایندگی شرکت ZTE چین )

۳۷) تهیه مقالات مدیریتی که باعث ارتقاء سطح کیفی سازمان و همکاران میگردد به تعداد ۵۰ مورد (مرکز آموزش شرکت مخابرات ایران)

۳۸) تهیه مقاله با موضوع TTM (Time To Mark) طول مدت پروژه در بحث مدیریت پروژه پذیرفته و ارائه در کنفرانس بین المللی مدیریت در سال ۹۲

۳۹) تهیه مقاله شکست در فرامین مدیریت در بحث مدیریت موفق و کارآمد در کشور و ارائه آن در کنفرانس بین المللی دانشگاه صنعتی شریف در سال ۹۲

 

 

سوابق مشارکتی : ۱) عضو کمیته آموزش و فن آوری اطلاعات شرکت مخابرات شرکت مخابرات کهکیلویه و بویراحمد –فارس –چهارمحال و کرمان از سال ۷۲ تا بهمن ۹۲(۸ سال)۲) عضو کمیته خصوصی سازی شرکت مخابرات شرکت مخابرات کهکیلویه و بویراحمد –فارس –چهارمحال و کرمان از سال ۷۲ تا بهمن ۹۲(به مدت ۱۲ سال)

۳) عضو کمیته قراردادها و مناقصات شرکت مخابرات شرکت مخابرات کهکیلویه و بویراحمد–چهارمحال و کرمان از سال ۷۲ تا بهمن ۹۲

(به مدت ۸ سال)

۴) عضو کمیته سرپرستی طرح جامع امور مشترکین تلفن ثابت وهمراه (۱۰ سال)

۵) عضو کمیته فنی تحول اداری و ممیزی تضمین کیفیت فارس و کرمان و چهارمحال و بختیاری (۱۳ سال)

۶) عضو کمیته کنترل پروژه (کمیته دائری) شرکت مخابرات استان فارس –چهارمحال و بختیاری و کرمان (۱۳ سال)

۷) عضو کمیته نظارت بر فعالیتهای آموزشی و کامپیوتر(۱۰ سال)

۸) عضو کمیته تخصیص بودجه استان کهکیلویه و بویراحمد –فارس –چهارمحال و بختیاری و کرمان به مدت (۱۳ سال)

۹) عضو کمیته بهره وری استان کهکیلویه و بویراحمد –فارس –چهارمحال و بختیاری و کرمان به مدت (۱۳ سال)

۱۰) عضو کمیته خصوصی سازی استان فارس کهکیلویه و بویراحمد –چهارمحال و بختیاری و کرمان به مدت (۱۳ سال)

۱۱) عضو کمیته تحول اداری مدیریت مخابرات در استانهای فارس کهکیلویه و بویراحمد –چهارمحال و بختیاری و کرمان (۱۳ سال)

۱۲) عضو کمیته چارجینگ در استانهای فارس کهکیلویه و بویراحمد –چهارمحال و بختیاری و کرمان (۱۳ سال)

۱۳) عضو کمیته سرپرستی طرح جامع مکانیزاسیون در استانهای فارس کهکیلویه و بویراحمد –چهارمحال و بختیاری و کرمان (۱۳ سال)

۱۴) عضو شورای تدوین آیین نامه حقوقی و تقاضا و اشتراک شرکت مخابرات ایران از سال ۸۴ تا بهمن ۹۲

۱۵) عضو ورئیس کمیته دفاتر خدمات ارتباطی ICT استان چهارمحال و بختیاری –کرمان از سال ۸۴ بهمن ۹۲

۱۶) عضو ورئیس کمیته فنی رسیدگی به امور پیمانکاران استانهای کهکیلویه و بویراحمد چهارمحال و بختیاری –کرمان از سال ۸۴ بهمن ۹۲

۱۷) عضو کمیته مناقصات و استعلام در استانهای کهکیلویه و بویراحمد –فارس –چهارمحال و بختیاری و کرمان از سال ۷۲ تا پایان ۹۲

۱۸) کمیته کارگروه پدافند غیرعامل در استانهای کهکیلویه و بویراحمد –فارس –چهارمحال و بختیاری و کرمان از سال ۷۲ تا پایان ۹۲

۱۹) عضو کمیته رفاهی شرکت مخابرات در استانهای کهکیلویه و بویراحمد–چهارمحال و بختیاری و کرمان از سال ۷۲ تا پایان ۹۲

۲۰) عضو کمیته انفورماتیک در استانهای کهکیلویه و بویراحمد –فارس –چهارمحال و بختیاری و کرمان از سال ۷۲ تا پایان ۹۲

۲۱) عضو کمیته مالی و اقتصادی شرکت مخابرات کهکیلویه و بویراحمد –فارس –چهارمحال و کرمان از سال ۷۲ تا بهمن ۹۲

۲۲) عضو و رئیس کمیته خصوصی سازی مخابرات استان کهکیلویه و بویراحمد –فارس –چهارمحال و کرمان از سال ۷۲ تا بهمن ۹۲

۲۳)عضو و رئیسی کمیته پژوهشی استان چهارمحال و بختیاری –کرمان از سال ۸۴ تا بهمن ۹۲

۲۴) عضو و رئیسی کمیته وام وجوه اداره شده استان چهارمحال و بختیاری –کرمان از سال ۸۴ تا بهمن ۹۲

۲۵) عضو و رئیس کمیته مشارکت مدیران مخابرات پست و پست بانک استان چهارمحال–کرمان از سال ۸۴ تا بهمن ۹۲

۲۶) عضو ورئیس کمیته دفاتر خدمات ارتباطی شهری استان چهارمحال و بختیاری –کرمان از سال ۸۸ تا بهمن ۹۲

۲۷) عضو کمیسیون آئین نامه مدیریت ایمنی حمل ونقل وسوانح رانندگی استانهای چهارمحال–کرمان از سال ۸۸ تا بهمن ۹۲

۲۸) عضو کمیسیون تخصصی هماهنگی امور تحول اداری پژوهش و فنا وری برنامه چهارم و پنجم توسعه استانهای چهارمحال وبختیاری–کرمان از سال ۸۸ تا بهمن ۹۲

۲۹) رئیس کمیته طبقه بندی مشاغل شرکت ارتباطات ثابت ایران از بهمن ۹۲ تاکنون

۳۰)رئیس کمیته ارزیابی مشاغل وشرح شغل شرکت ارتباطات ثابت ایران از بهمن ۹۲ تاکنون

۳۱)عضو کمیته عالی تدوین   فرایندها در شرکت ارتباطات ثابت ایران از بهمن ۹۲ تاکنون

۳۲)عضو کمیته عالی فرهنگ سازمانی شرکت مخابرات ایران از بهمن ۹۲ تاکنون