پرداخت سود سال ۹۲ شسکام

منتشر شده در ۱۳۹۳/۰۵/۰۳

به بهانه پرداخت سود سال ۹۲ ضمن تشریح روند کار نکاتی را به سمع و نظر شما سهامداران عزیز میرساند:
به منظور پرداخت سود سال ۹۲ لازم بود شماره حساب تمام سهامداران گردآوری شود. بدین منظور از معاونت محترم مالی مخابرات استعلام کردیم. با همکاری شایان تقدیر و تشکر آن حوزه به ویژه جناب آقای سلمانی و سرکار خانم اباذری، شماره حساب اکثر همکاران به غیر از چند استان تهیه شد. جهت تکمیل اطلاعات لیست همکارانی که شماره حسابشان را نداشتیم را به استان ها ارسال کردیم. با وجود این هنوز هم تعدادی محدود (درحدود ۲۰۰ نفر) شماره حساب‌شان به دست ما نرسیده است که در ادامه راهکار لازم را ارائه خواهیم داد.
شماره حساب‌ها در بین بانک های ملی٬ ملت٬ صادرات٬ تجارت٬ سینا٬ انصار و قوامین توزیع شده‌اند.
وقتی برای پرداخت سود به این بانک ها مراجعه شد همه بالاتفاق افتتاح حساب را ضروری دانستند که این مهم بلافاصله اقدام شد. پروسه پرداخت و روند خاص هر بانک باعث اطاله کار شد تا جایی که بانک صادرات تاحال نیز پرداخت نکرده است. در تلاشیم طی دو روز اول هفته جاری سود همکارانی که در بانک صادرات حساب دارند نیز پرداخت شود.
ضمن تشکر از صبر و حوصله سهامداران عزیز نکاتی را متذکر می‌شویم.
۱. کماکان اطلاعات کامل سهام از جمله سود شما در سال ۹۲ در بخش سامانه سهامداران در سایت شسکام (shaskam.ir) موجود است و شما می‌توانید کد ملی خود را وارد و اطلاعات خود را چک کنید.
۲. لیست تعداد محدودی از همکارانی که سودشان به دلیل نداشتن شماره حساب واریز نشده است به زودی در سایت قرار داده خواهد شد تا شماره حساب خود را ثبت کنند.
۳. چنانکه مغایرتی در سود پرداختی و اعلامی خود می بینید مراتب را از طریق دورنگار ۰۲۱۸۸۱۷۰۵۴۲ به همراه شماره تماس و کد ملی خود ارسال فرمایید.