پیام مدیر عامل شسکام در آستانه نوروز ۹۶

منتشر شده در ۱۳۹۵/۱۲/۲۳

همکاران گرامی شسکام؛

سال نو با نسیم جان نواز بهاری، دست عنایت خداست که دیگر بار دل و جان ما را به فردایی روشن نوید می دهد و سال کهنه با یادگارانی از تلاش های ما به گذشته   می پیوندد.

همت و تلاش کارکنان و مدیران شسکام در سالی که گذشت، کارنامه ای درخشان را رقم زد و شما کارکنان و مدیران به درستی ثابت کردید که گامهایتان در راه توسعه و پیشرفت شسکام استوار و برقرار است.

سال ۱۳۹۵ برای شسکام هم به پایان رسید.

در این میان تاکید مدبرانه و دوراندیشانه مدیران بر حرکت شتابان قطار شسکام  بر  ریل توسعه و بهره برداری از تمامی توانمندی ها در جهت حفظ استقلال و حضور مقتدرانه در عرصه  مخابرات باعث شد تا مسیر دشوار توسعه این شرکت، پرشتاب تر از گذشته طی شود.

در سایه رهنمودهای  مکتسبه موثراز مدیران مخابرات کشوروباتلاش های موثر شما کارکنان غیور در سال ۹۵، بسیاری از موانع رفع شد و نیز چالش هایی که در برابر آینده این شرکت قرار داشت به فرصت هایی برای خودباوری بدل گشت.

با تبریک فرا رسیدن نوروز باستانی به شما کارکنان و مدیران گرامی  شسکام و خانواده بزرگ مخابرات کشور؛ امیدوارم که با همت خود در سال جدید نیز برگ های زرین دیگری به شسکام بیفزاییم و به فضل الهی به جایگاه های والاتر و بالاتر دست یابیم.